Láska · 2.9.2019

Jak poznat, že vás miluje

1. Časté přibližování

Chce trávit čas ve Vaší blízkosti a je u vás hodně často? To něco znamená! Kdo by nechtěl trávit čas s někým, s kým mu je dobře a má ho rád? Zkus mu to opětovat, ale jen pokud je ti to příjemné.
šťastný pár v lese

2. Oční kontakt

Občas zaregistrujete, že se kouká na vaše oči, i přestože se zrovna nebavíte? Dobrá zpráva, protože muži jsou většinou velice nevšímaví, ale pokud jde o oči, tak to je pro ně číslo 1!

3. Pohled na rty

Jestliže muž kouká na tvoje rty a mírně při tom pootevře svoje, tak vás s velice velkou pravděpodobností chce políbit, což je velice dobré znamení.

4. Doteky

Když jste v blízkosti někoho, kdo se vám líbí nebo jej dokonce milujete, tak máte o něco citlivější pokožku na doteky. Takže když si muž při hovoru s tebou bude makat například na krk, uši, tváře nebo si bude zpravovat kravatu či pásek, tak je dost velká šance na to, že se mu líbíš!
dvojice na podzim

5. Pozornost

Jestliže ti chlapec věnuje hodně pozornosti a vybere si raději čas s tebou než kamarády, televizí či počítačem, tak si pro něj velice důležitá.

6. Napodobováni tvých gest

V případě, že se člověku někdo líbí, tak chce být trošičku jako on. Například začne podvědomě napodobovat jeho styl chůze, mimiku, gesta, pohyby nebo i věci co říká.

7. Otevřený postoj

Vaše tajná láska k tobě stojí hezky rovně a rukama volně okolo těla nebo má ruce v bok? To znamená, že má k tobě „otevřený postoj“. Chce si s tebou povídat a neuzavírá se před tebou.

8. Pořád sleduje, co děláš?

Hledíš si svého, ucítíš na sobě pohled a koukneš se. Dívá se na tebe a většinou hned odvrátí zrak? To znamená, že je do tebe úplně zblázněný a nemůže bez pohledu na svou lásku vydržet.

Článek vám všem doufám alespoň trochu pomohl. Pokud jste svého vysněného partnera našla alespoň v půlce, tak máte velice velkou šanci na úspěch ve vztahu s ním. Tak na nic nečekejte a běžte mu to říct. Hodně štěstí!