Nezařazené · 12.1.2019

Magické chvíle prožité v salónu

Láká vás představa blízkého odpočinku, která by mohla být spojená současně s potěšením? Pokud na tuto otázku odpovídáte ano, nabídka, kterou pro vás máme je to, po čem musíte rozhodně sáhnout. Díky poznávání vašeho těla, pocítění vzrušení a přítomnosti nádherných žen, máte šanci prožít magické chvíle.

Ptáte se kde? Přece v erotickém salónu, kde vám svůdné masérky udělají vnímavou masáž, o které se vám nikdy nezdálo.
nahá holka

Masérka a masáž

Zvolit si vaši osobní masérku můžete zcela sami. V masážním salónu, který je doprovázený erotikou, se klade důraz na přání klienta. Na výběr budete mít několik dívek, které jsou vyškolené k tomu, aby vám přinesly ten největší prožitek z masírování „tělo na tělo“.

Každá masáž se zaměřuje na nahotu. Připravte se na to, že stud se u nás nenosí! Počátek masáže je situovaný ve sprše, která poskytne nejen hygienu, ale především připraví atmosféru a prolomí případnou nervozitu.

Dle druhu masáže, kterou si zvolíte máte možnost prožít rozkoš, vášeň a energickou podívanou, na kterou jen tak nezapomenete. Pravidlem zůstává pouze to, že doteky jsou jednostranné. Vám se stačí pohodlně natáhnout na příjemnou matraci, vychutnat si hýčkání a odreagovat se pomocí vnímání každého doteku vaší dívky.
tetovaná nahá dívka

Nechcete v tom být sami?

Pokud nestojíte o individuální masáž, můžete si k ní přizvat váš protějšek. Párová masáž je nesmírně populární službou a současně partnerům přináší nesmírně pozitivní účinky pro jejich vztah a intimní život.

S orgasmem i bez

Na vaše přání, vám masérka může dopřát i neuvěřitelně příjemné vyvrcholení v podobě orgasmu. Pokud si o něho řeknete, věřte tomu, že nebudete litovat! Cílem k jeho dopracování je oddálit ho tak moc, jak to jen půjde, aby získal na intenzitě.

V případě, že ho odmítnete, nic se neděje. Dokončit pak samotný akt můžete už doma s vaší partnerkou a masáž brát jako vaši předehru.