Láska · 22.12.2019

Jak najít toho pravého

Pro každého člověka je důležitým symbolem v životě láska. Být milován a milovat je přece krásné. Ne všichni mají to štěstí a potkají osudovou lásku neboli svou spřízněnou duši. Je možné se vůbec v životě zamilovat vícekrát? Zamilovanost ovšem neznamená hned vztah na celý život. Proto zamilovat se můžeme i mnohokrát, ale většinou už za týden to opadá. Na druhou stranu láska, je dlouhodobý pocit. Co dělat pro to, abychom našli toho pravého?

dvojice na kole


1.       Při hledání ideálního partnera, bychom se měli vyvarovat stejných chyb. Mnoho lidí neustále chodí na rande s protějšky, které jsou si v něčem podobní. Zde se nachází chyba, které bychom se měli vyhýbat. Snažit se odlišit partnery a nevybírat si neustálé stejné typy.


2.       Každá žena by chtěla být princeznou pro svého partnera a muž by měl být dokonalý gentleman. Nepředstavujme si idoly, kteří myslí jen na sebe a jsou do sebe zahleděni. Mnoho z nás si vybírá partnera pouze podle vzhledu, ale to samozřejmě není vše.


3.       Při hledání toho pravého jsou kompromisy na prvním místě. Neznamená to vzdát se určitého koníčku, který nás baví. Nezakazovat budoucímu partnerovi i jeho zájmy, ale vždy vše řešit společně, to je správná cesta k dlouhodobému vztahu.


4.       Mnoho lidí dá na názor okolí nebo blízkých přátel. Je velmi důležité dát na svou vlastní intuici a nedívat se neustále, co si myslí známí, přátelé. S novým partnerem budete žít vy, nikdo jiný.


5.       Velmi důležitý aspekt je být vždy sami sebou. Nikdo nechce za partnera mít člověka, který se přetvařuje.  Když tomu druhému něco ve vztahu vadí, neznamená to, že bychom se měli s partnerem hned rozejít, ale spíše najít kompromis.

pravá láska
Z pohledu dnešní doby je ideálního partnera těžké najít. Mladí lidé místo budování vztahu raději budují úspěšnou kariéru. Když pak hledají toho pravého, lze to těžko. Většinou jsou to ženy středního věku, kterým se daří v práci a nedaří se jim najít muže.