Služby · 30.12.2022

Potřebujete posekat zahradu?

Máte u svého domu zahradu, nebo máte chatu se zahradou? Patří vám kus pole, které obděláváte? Pokud si chcete pěstovat zeleninu nebo květiny, musíte udržovat pozemek, aby se na něm dalo pěstovat. K tomu patří i sekání trávy, které se musí dělat pravidelně, aby pozemek příliš nezarostl. Kromě toho snad každá obec a město vyžaduje, aby byly pozemky udržované, a aby se plevel zbytečně nešířil do svého okolí. Nestíháte trávu sekat, nemáte čas, nebo už vaše zdraví nedovoluje, abyste několikrát do roka trávili několik hodin se sekačkou?

sekačka na trávu

Jsme tu pro vás
Někdo seká zahradu sekačkou, další dávají přednost křovinořezům, které zvládnou i větší plevel. Vždycky ale nejde o sekání zahrady, která je pravidelně udržovaná, ale jde i to, že zanedbané a dlouho neudržované pozemky je taky potřeba nějak upravit. A to vyžaduje hodně času, sil a hlavně vybavení. Už nejde jen o vysokou trávu, ale mohou se zde vyskytovat i náletové dřeviny a i stromky, které zde nebudete chtít. Rádi váš pozemek zbavíme všeho, co zde nechcete.

sekání trávy

Máme mnoho šikovných a zkušených pracovníků, kteří se nebojí ani té nejhorší práce v terénu. Máme nejen křovinořezy a sekačky, ale i těžkou techniku, díky které bude váš pozemek i bez pařezů a stromů. Zvládáme vyčistit i těžko přístupná místa. Co se týče ceny, ta je vždy individuální. Její kalkulace probíhá tak, že se sejdeme na pozemku, kde budou práce probíhat, a společně se domluvíme na všech pracích, které chcete udělat. Podle rozlohy, dostupnosti a stavu vám sdělíme cenu, a pokud ji budete akceptovat, můžeme se pustit do práce. Výsledek naší práce vás zcela jistě velmi mile překvapí, protože získáte naprosto čistý pozemek, který je připravený k využití. Netrapte se s těžkou prací, kterou za vás můžeme udělat my. Spolupracují s námi i města a obce, což je záruka kvality naší práce.