Nakupování · 16.1.2022

Uzavíratelné sáčky – pomocník nejen v kuchyni!

V každé domácnosti je kuchyň nepostradatelným prostorem. Správná žena se ji snaží udržet neustále čistou a uklizenou, ale po jednom vaření to může vypadat jako po výbuchu, hlavně co se prostoru s kořením týče. Bylinky rozsypané, sůl a pepř pomíchané a vše je upatlané žlutým kari – noční můra pro každou z nás. Velkou vinu na tom mají ale i obaly, ve kterých je koření prodáváno. Jsou nepraktické a rozhodně je už nezavřete. Spoustu žen v domácnosti už proto přešlo na systém uzavíratelných sklenic, ovšem v případě, že nemáte obrovskou kuchyň, těžko někam vměstnáte 20 skleniček s kořením. A co teprve když jednu hledáte. Naštěstí se našlo už řešení i pro Vás! Slyšeli jste o uzavíratelných sáčcích? Pojďme si je představit!

koření v uzavíratelných šáčcích

Uzavíratelné sáčky 2pack, nebo tzv. ZIP sáčky. V čem spočívá jejich kouzlo? Dají se jednoduše a opakovatelně otevírat a zavírat. Jsou vyrobeny z kvalitního, pevného, plastového materiálu, díky kterému se nemusíte bát protrhnutí či jinému poškození. Navíc jsou voděodolné a vzduchotěsné. Díky tomu Vám koření vydrží čerstvější a svěží. Skvělé je, že jsou dobře skladné a na koření mají ideální velikost, takže Vám moc místa v kuchyni nezaberou. Dostupné jsou v mnoha různých velikostech, což nabízí i další využití. Můžete do nich ukládat například zeleninu, která Vám tak také vydrží čerstvá a křupavá, dále pak i uzeniny, masa, pečivo, zkrátka se hodí pro uskladnění skoro všech potravin.

uzavíratelný zip sáček

Uplatnění nenajdete pouze v kuchyni! I páni kutilové si přijdou na své. Asi každý má ve své garáži regály s všemožnými šrouby, hřebíky, matičkami apod. A vždy, když potřebujete ten jeden typ šroubu, trvá věčnost, než ho v tom chaosu najdete. Právě i zde se zip sáčky skvěle hodí. Vyberete si tu pravou velikost a každý druh oddělíte od sebe, uzavřete a podle potřeby pak užíváte. Spočítejte, kolik času a nervů si tím ušetříte! A to jak v kuchyni, tak i garáži!