Nakupování · 31.3.2022

Naceňování betonových plotů

Rádi bychom vás seznámili s naší cenou betonových plotů při výstavbě. Než se dostaneme ke konkrétním postupům, při kalkulaci, rádi bychom popsali výhody našich výrobků a postup, jakým, při jednotlivých realizacích zakázek. Od nepaměti lidé touží po bezpečí a intimitě. Z tohoto důvodu se snaží izolovat svůj domov, svůj mikrosvět od vnějších vlivů, aby mohl bezpečně regenerovat, odpočívat a věnovat se své rodině, či koníčkům. Dnes nás zvnějšku našich domovů provázejí spíš nebezpečí a rušící vlivy, související s negativními průvodními jevy civilizace, ale nebylo tomu tak vždy.

kalkulace

Byly doby, kdy na vnější ochraně sídla, či obydlí, závisel život a bezpečí, jejich obyvatel. Kvalita a provedení oplocení rozhodovalo o tom, jak se podařilo izolovat a eliminovat nebezpečí v podobě divokých zvířat, či nepřátel. V dnešní době již oplocení neslouží primárně k ochraně života, či zdraví, ale ani toto nebezpečí není dnes zcela zažehnáno a v jisté míře v podobě různých nekalých živlů se zlodějskými úmysly, či pobertů a vandalů, trvá dodnes a kvalitní oplocení, je velmi významným bezpečnostním prvkem s odrazujícím účinkem, právě proti těmto nebezpečím. Mezi významné vlastnosti našich výrobků, které zvyšují komfort života, je izolace od hluku a funkce ochranné povětrnostní bariéry. Pokud jsme milovníci přírody a vlastníme nějaké domácí mazlíčky, zabrání kvalitní oplocení jejich touhám po dobrodružství, mimo náš domov a zároveň je uchrání, před útoky, ne zrovna přátelsky naladěných domácích miláčků z okolí, či proti divoké zvěři, která může představovat velké nebezpečí, ať již v podobě přímého napadení, či přenosu různých nemocí a parazitů.

cena plotu

Naše ploty, díky široké nabídce dekorů a individualizaci splňují ty nejvyšší estetické požadavky a mohou se stát, sousedy obdivovanou součástí vašeho domova, zpříjemňující vaše chvíle pohody u domácího krbu. Pokud se po důsledném uvážení rozhodnete k realizaci oplocení, či brány a my budeme poctěni, že vaše volba padne na nás, připravíme ji v co nejkratším časovém úseku a pro urychlení celého procesu je nejlépe začít vyplněním poptávkového formuláře. Cena materiálu, je plně na požadavcích zákazníka a existuje široké spektrum cenové nabídky, které uspokojí širokou škálu požadavků a nároků, na oplocení, či bránu kladených. U ceníku prací plocení se můžeme bavit o základních okruzích nacenění. Demontáž stávajícího oplocení + montáž oplocení + tmelení spár v jednom výškovém poli/běžný metr-175-250 Kč, (cena je orientační, přesná kalkulace je vždy odsouhlasena vzájemně a parafována, mezi objednatelem a zhotovitelem). Ceník prací při realizaci bran a branek s příslušenstvím se pohybují orientačně u 3500 Kč/běžný metr a 450 Kč/h. Všechny ceny uvádíme, bez DPH.