Nakupování · 19.1.2018

Nafoukněte si svou reklamu

Dnešní doba se vyznačuje několika vlastnostmi, z nichž jedna je tou nejdůležitější. Nebo alespoň nejvíce propagovanou. Snažíme se ušetřit. Pokud se ptáte, co se snažíme ušetřit, pak je odpověď docela jednoduchá. Vše.
· Šetříme naše životní prostředí.
· Snažíme se uspořit finanční prostředky.
· Ač se snažíme o úsporu, stále nám chybí ve velké míře čas.

stany

Proto se současným trendem staly věci, které všechny tyto podmínky splňují.Takovým produktem moderní doby je pneumatický stan. K jeho provozu ho potřebujete jen rychle nafouknout ruční nebo elektrickou pumpou a už se nemusíte o nic starat. Stan se dokonce v podstatě postaví sám.
o A máte nad sebou krásný baldachýn, pod kterým můžete prezentovat své zboží nebo výrobky.

Není ani zapotřebí mít stan trvale připojen k elektrické síti pro potřebu stálého doplňování tlaku. Tento stan, který je hojně využíván jako nafukovací reklama, si svůj tlak uchová po celou dobu. Zmíněný tlak si udrží díky odolným vložkám v nohách stanu. Proto není nutné používat ventilátor.

kemp

Skladnost a stabilita

Aerodynamický tvar tohoto produktu umožnuje fungovat téměř za každého počasí. Tudíž nebude jemu, a tedy ani vám vadit déšť, protože se voda nikde nehromadí. Překážkou nebude ani nepříjemný vítr. Přesto, že by mohl někdo pochybovat, že se stan i v silných větrných poryvech udrží, je to pravda. Pneumatické nafukovadlo ustojí i vítr o síle téměř čtyřiceti kilometrů za hodinu. Vzhledem k tomu, že je plocha pro reklamní účely opravdu dostatečně velká, určitě udělá tento výrobek dobrou službu všem, kteří se snaží proniknout na tuzemský trh. Budete mít možnost kreativně tuto plochu využít. Kromě toho je složený pneumatický stan velice skladný. Pokud si pořídíte ten, který rozložíte na patnácti metrech čtverečních, pak ponesete tašku s pouhými patnácti až dvaceti kilogramy.