Nakupování · 16.9.2020

Kvalitní česká whisky

Milujete whisky? Dáváte si skleničku každý večer před spaním? Jednu nebo dvě k televizi nebo naopak spíše jen výjimečně s přáteli, když je dobrá zábava, sedí se a popíjí? Jste milovníkem tohoto neobyčejně lahodného moku? V tom případě Vás jistě uspokojí i trebitsch whisky.

Tento světoznámý moravský slad je velice příjemné a lahodné chuti. Hodí se na vytříbené události, narozeniny, svátky, kulatiny, na výročí manželovi, či při lepší příležitosti ve firmě. Vhodné jako dárek i pro koupi k zvláštní příležitosti. Někteří si jej dokonce kupují na „domácí“ popíjení, protože každý den je přeci výjimečný, tak ať to stojí za to.

sklenice pití

O jaký druh whisky se vlastně jedná? Jedná se o jedno druhovou sladovou whisky. Tato whisky se vyrábí u nás v České republice čistě z místních těch nejkvalitnějších zdrojů. Při výrobě se používají pouze prvotřídní suroviny. Místní suroviny se zpracují a díky tomu vznikne tato pravá česká whisky.

Jistě Vás bude také zajímat, kde zraje? Můžeme zmínit, že na Vysočině a to v panenských dubových sudech, které jsou vlastní výroby. Jedině tak docílíme spokojenosti zákazníků a především prvotřídní přepychové kvality výrobku.

skleničky whisky

Možná si tento druh nápoje oblíbíte i v případě, že mu zrovna neholdujete. Každý milovník whisky ji bude chtít ochutnat a věřte, že i ti, kteří zrovna nejsou milovníky tohoto nápoje, ji velice rádi vyzkouší. Rozhodně stojí za to vyzkoušet!

A co o tomto nápoji ještě můžeme říci? Filtruje se za studena a rozhodně v ní nenajdete žádné negativní položky, čili žádná umělá barviva, ani žádná sladidla, ani konzervační látky. Nic takového v žádné lahvi nenajdete.

Velkou zajímavostí je fakt, že jako první česká whisky získala ocenění košer kvality, takže si ji náramně vážíme a ceníme pro svou neskutečně lahodnou chuť a prvotřídní kvalitní místní suroviny, ze kterých je vyráběna.