Ekonomika · 14.5.2021

Úvěr s nízkým úrokem a peníze do 24 hodin

Zářivé a prosperující období se ze dne na den propadlo do hlubin a přišla krize? Krize si opravdu nevybírá, postihne člověka, podnikatele, firmu, často v té nejhorší možné době.

Začínáte s podnikáním a potřebuje peníze do začátků? Banky vám už nechtějí půjčit, protože zatím moc nevyděláváte a máte už nějakou jinou půjčku? Nebo máte nízké daňové přiznání na konci roku či nízké příjmy?

Ocitli jste se v exekuci? Hrozí vám zástava majetku? Musíte splatit vysokou částku do určitého období nebo vás čekají tvrdé sankce?

Sháníte peníze na výdaje ve firmě? Potřebujete platit běžné účty, mzdy zaměstnancům, faktury, inkasa, běžné náklady a výdaje, nakupovat materiál a zboží?

Máte velké plány do budoucnosti? Rozhodli jste se firmu zvětšit? Chystáte se investovat do zařízení nebo vybavení?

To je jen několik málo příkladů, proč podnikatelé potřebují peníze. V některých případech vám v bance nevyhoví, ale naštěstí existují i jiné alternativy, jak si půjčit peníze, jako jsou nebankovní hypotéky.

Nebankovní hypotéka bez registru je název pro podnikatelský úvěr.

podnikatelé schůzka

Právě tento druh úvěru podnikatelé žádají nejčastěji. Bez registru znamená, že se záznamy v registrech dají tolerovat. Většinou se jedná o staré nebo běžné přestupky, nad kterými se dá přimhouřit oko, proto můžete úvěr i přes záznam získat.

Doba splatnosti může být nastavená až na dlouhých 40 let. Peníze jsou vypláceny téměř okamžitě, můžete je mít na svém účtu do 24 hodin. Vyplácí se až 70% hodnoty nemovitosti. Peníze v podnikání můžete použít opravdu na cokoliv, co potřebujete zaplatit. Nečekají vás žádné skryté poplatky ani žádné poplatky předem. Úvěr je vyřízený velice rychle a především seriózně. Nemusíte nikam chodit, vše se dá vyřídit online přes internet. Bez zbytečné byrokracie a bez zbytečného papírování.

muž kancelář

Potřebujete úvěr opravdu rychle? Chcete dát do zástavy jakoukoliv nemovitost? V tom případě jednejte rychle a rozumně. Pokud opravdu spěcháte, může být jednání velice rychlé. Pokud se domluvíme, peníze se připíší na váš účet v den podpisu. Ano správně, umíme malé zázraky, ale především jsme zde pro naše klienty.

5/5 - (1 vote)