Ekonomika · 12.3.2022

Finanční injekce pro vaše podnikání

Mít vlastní firmu, být pánem svého času, a zodpovídat se pouze sám sobě, to zní naprosto skvěle. Podnikání však není vždy tak snadné, jak by se mohlo zdát. Peníze totiž přicházejí a odcházejí v nepravidelných intervalech, a nikdy nevíte, co vás na cestě za dosažením vašich cílů může potkat. Pokud například podnikání vázne, nepříznivá situace ovlivní vaše výdělky, nebo dojde k jiným problémům, je zapotřebí udržet firmu nad vodou, a bojovat za její záchranu. Investoři však pokaždé nehodlají riskovat, a banky bývají velmi opatrné na to, komu a na co peníze svěří. Kde a jak tedy získat výhodnou podnikatelskou hypotéku Nebankovnihypoteky rychle a bez potíží? Zkuste nebankovní společnost. Jak na to?

rostoucí peníze

Co je nebankovní společnost?

Nemusíte mít strach, nejedná se o žádnou lichvu. Nebankovní společnosti jsou obvykle právnické subjekty, jejichž účelem je poskytovat úvěry za jednodušších podmínek, než jaké požadují banky. Jednou z nejlepších možností v tomto odvětví je společnost FAHD Nebankovní hypotéky.

Jak zažádat o hypotéku?

Je to jednoduché. Na stránkách nebankovní společnosti jen vyplníte krátký formulář, a zanedlouho se vám někdo ozve, aby s vámi probral vše potřebné.

Jak dlouho budu čekat na peníze?

Jakmile zašlete veškeré podklady, vaše hypotéka bude do 24 hodin schválena. Poté už jen do několika hodin dostanete peníze na svůj bankovní účet.

Musím dokládat příjmy?

Příjmy doložit můžete, a zajisté to velmi pomůže pro určení výše a délky splátek. Pokud však z nějakého důvodu příjmy dokládat nechcete, není to problém.

americký dolar

Kolik si mohu půjčit?

Omezení nejsou nijak náročná. Můžete si půjčit od 50 000Kč, až po 100 000 000Kč, v závislosti na tom, kolik jste ochotní, a především schopní splácet.

Skryté poplatky?

Ne, a ani poplatky předem. Nebankovní společnost vás vždy informuje o tom, kolik za co zaplatíte, takže nemusíte mít strach, že kupujete zajíce v pytli.